Dodano dnia: 01.01.2016 o godz: 14:44 | Numer ID: 7757
Link nie działa/spam ?

Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi

Baby English Center - lekcje języka angielskiego dla najmłodszych dzieci w wieku od lat 3 do lat 14. Szkoła Baby English Center zlokalizowana jest w centrum Łodzi przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 9 osobowych w celu zapewnienia komfortu nauki dla dziecka. Można wybrać grupę z zajęciami dwa razy w tygodniu lub taką gdzie zajęcia odbywają się raz. Czas trwania zajęć to aż 50 minut, a szkoła czynna jest od poniedziałku do soboty włącznie.
Sama szkoła mieści się na parterze, jest bardzo kolorowa oraz dostosowana pod dzieci. Do dyspozycji dla małych studentów łaknących wiedzy z języka angielskiego mamy dwie przestronne i również bardzo kolorowe sale, które są dobrze wyposażone w sprzęty klasyczne jak tablica, flashcardy, gry planszowe ale również w sprzęty elektroniczne wspierające prowadzenie zajęć jak telewizory, xbox, projektor czy laptopy.
Zajęcia są bardzo energetyczne, dynamiczne z dużą dawką śpiewania, tańczenia i ogólnego poruszania się - gier i zabaw ruchowych, bez zbędnego siedzenia w ławkach. Zajęcia prowadzimy wyłącznie w języku angielskim, aby dziecko miało cały czas kontakt z językiem i osłuchiwało się - dzieci również uczymy mówić pełnymi zdaniami, zadawać pytania oraz na nie odpowiadać także wyłącznie po angielsku. Nauczamy licencjonowaną metodą z elementami autorskimi, dzięki czemu w krótkim czasie można u dziecka zaobserwować realne efekty.
Mamy świadomość, że dzieci w tym wieku często chorują - dlatego umożliwiamy odrobienie zajęć w grupie równoległej po ówczesnym uzgodnieniu terminu z nauczycielem lub też dziecko może nadrobić materiał we własnym zakresie w zaciszu domowym za pośrednictwem platformy e-learningowej do której każdy nasz słuchacz otrzymuje dostęp.
Kadra nauczycielek jest doświadczona i jest z nami niemalże od samego początku istnienia szkoły - dzięki czemu dobrze znają metodę, którą uczymy i mogą ją elastycznie dopasowywać do umiejętności w danej grupie a każde zajęcia są niezapomnianą przygodą dla dziecka.
Dzieci do grup kwalifikujemy w oparciu o wiek ale również o indywidualne umiejętności dziecka, które poznajemy na pierwszej bezpłatnej lekcji pokazowej, na którą Ciebie drogi rodzicu z Twoją pociechą serdecznie zapraszamy.
Jesteśmy przekonani, że wizyta u nas będzie dla Twojego dziecka absolutnie nowym przeżyciem i doznaniem i że od teraz będziemy widywali się częściej.
Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły strony babyenglishcenter.pl:

Komentarze do strony: babyenglishcenter.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę babyenglishcenter.pl

Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi
Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi
Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

krakow (39), okna (17), strony internetowe (31), fotografia (18), biuro rachunkowe (17), transport (22), pozycjonowanie stron (25), domy (20), drzwi (18), lodz (21), katalog (18), blog (18), noclegi (32), pozycjonowanie (65), / wesele (23), dieta (21), turystyka (19), URODA (28), księgowość (21), ZDROWIE (45), sklep internetowy (25), fotografia ślubna (22), zdjęcia (22), banki (17), reklama (32), kredyty (23), wizytówki (17), budownictwo (34), pożyczki (21), nieruchomości (23), strony www (25), kosmetyki (18), praca (23), warszawa (43), medycyna (32), fotograf (23), katalog stron (39), odchudzanie (20), sklep (33), meble (33)