Dodano dnia: 05.11.2020 o godz: 11:18 | Numer ID: 11954
Link nie działa/spam ?

Detektyw Lublin

Świadczymy usługi dla osób prywatnych oraz firm i instytucji.
Pomagamy firmom ubezpieczeniowym w wykrywaniu nadużyć wyłudzania ubezpieczeń. Wykonujemy ustalania miejsca pobytu na podstawie przekazanych nam informacji. Wykrywamy podsłuchy w pomieszczeniach i pojazdach. Analizujemy urządzenia IT w przypadku podejrzenia, iż mogą mieć dodatkową funkcję. Wykrywamy zdradę małżeńską i partnerską.

Dostarczamy dowody dla zleceniodawcy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, jako świadkowie reprezentujemy zgromadzoną wiedzę w sądzie. Dążymy do ujawnienia prawdy. Każde zlecenie wykonywane przez naszych detektywów kończy się raportem z wykonanych działań. Raport detektywistyczny zawiera przebieg działań dzień pod dniu wraz z materiałami foto/wideo zgromadzonymi podczas prowadzonych obserwacji.

Posiadamy nowoczesne narzędzia w postaci kamer, obiektywów, oprogramowania, komputerów, dzięki którym w szybko możemy wykonać skomplikowane zlecenia.

Współpracujemy również z psychologami i prawnikami — także kompleksowo będziesz mógł uzyskać pomoc.

Doświadczony zespół prywatnych detektywów w Lublinie poszerza swoje umiejętności na szkoleniach. Zaopatrywani w nowoczesny sprzęt z bogatym doświadczeniem zawodowym w wielu branżach i zawodach skutecznie realizują potrzeby klientów.

Jedna z najlepszych agencji detektywistycznych w Lublinie - Detektyw Czarna Pantera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie : http://detektywczarnapantera. pl/

Szczegóły strony detektywczarnapantera.pl:

Komentarze do strony: detektywczarnapantera.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę detektywczarnapantera.pl

Detektyw Lublin
Detektyw Lublin
Detektyw Lublin
-