Dodano dnia: 01.01.2016 o godz: 14:44 | Numer ID: 7757
Link nie działa/spam ?

Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi

Baby English Center - lekcje języka angielskiego dla najmłodszych dzieci w wieku od lat 3 do lat 14. Szkoła Baby English Center zlokalizowana jest w centrum Łodzi przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 9 osobowych w celu zapewnienia komfortu nauki dla dziecka. Można wybrać grupę z zajęciami dwa razy w tygodniu lub taką gdzie zajęcia odbywają się raz. Czas trwania zajęć to aż 50 minut, a szkoła czynna jest od poniedziałku do soboty włącznie.
Sama szkoła mieści się na parterze, jest bardzo kolorowa oraz dostosowana pod dzieci. Do dyspozycji dla małych studentów łaknących wiedzy z języka angielskiego mamy dwie przestronne i również bardzo kolorowe sale, które są dobrze wyposażone w sprzęty klasyczne jak tablica, flashcardy, gry planszowe ale również w sprzęty elektroniczne wspierające prowadzenie zajęć jak telewizory, xbox, projektor czy laptopy.
Zajęcia są bardzo energetyczne, dynamiczne z dużą dawką śpiewania, tańczenia i ogólnego poruszania się - gier i zabaw ruchowych, bez zbędnego siedzenia w ławkach. Zajęcia prowadzimy wyłącznie w języku angielskim, aby dziecko miało cały czas kontakt z językiem i osłuchiwało się - dzieci również uczymy mówić pełnymi zdaniami, zadawać pytania oraz na nie odpowiadać także wyłącznie po angielsku. Nauczamy licencjonowaną metodą z elementami autorskimi, dzięki czemu w krótkim czasie można u dziecka zaobserwować realne efekty.
Mamy świadomość, że dzieci w tym wieku często chorują - dlatego umożliwiamy odrobienie zajęć w grupie równoległej po ówczesnym uzgodnieniu terminu z nauczycielem lub też dziecko może nadrobić materiał we własnym zakresie w zaciszu domowym za pośrednictwem platformy e-learningowej do której każdy nasz słuchacz otrzymuje dostęp.
Kadra nauczycielek jest doświadczona i jest z nami niemalże od samego początku istnienia szkoły - dzięki czemu dobrze znają metodę, którą uczymy i mogą ją elastycznie dopasowywać do umiejętności w danej grupie a każde zajęcia są niezapomnianą przygodą dla dziecka.
Dzieci do grup kwalifikujemy w oparciu o wiek ale również o indywidualne umiejętności dziecka, które poznajemy na pierwszej bezpłatnej lekcji pokazowej, na którą Ciebie drogi rodzicu z Twoją pociechą serdecznie zapraszamy.
Jesteśmy przekonani, że wizyta u nas będzie dla Twojego dziecka absolutnie nowym przeżyciem i doznaniem i że od teraz będziemy widywali się częściej.
Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły strony babyenglishcenter.pl:

Komentarze do strony: babyenglishcenter.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę babyenglishcenter.pl

Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi
Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi
Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci w Łodzi
-