Dodano dnia: 07.09.2016 o godz: 8:16 | Numer ID: 8378
Link nie działa/spam ?

I-dom24.pl - domofony i wideodomofony

W ofercie sklepu internetowego i-dom24. pl znajdą Państwo wszelkie materiały i urządzenia do systemów domofonowych i wideodomofonowych. Mamy sprzęt do systemów analogowych i cyfrowych. Sprzedajemy domofony i wideodomofony do małych instalacji w domach jednorodzinnych i do dużych systemów w blokach i kondominiach. Sprzedajemy sprawdzone produkty najlepszych dostawców krajowych i zagranicznych.
W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju bramofony i unifony polskich producentów, w tym firm Urmet Miwi, ACO i Elfon. Zaś w przypadku systemów wideodomofonowych bazujemy na renomowanej i sprawdzonej przez wiele lat koreańskiej firmie Commax.
W sklepie i-dom24. pl mogą Państwo kupić także różnego rodzaju przewody i kable do instalacji domofonowych i wideodomofonowych. Ponadto w ofercie mamy bardzo duży wybór elektrozaczepów, rygli elektromagnetycznych i elektromagnesów do drzwi wraz z osprzętem. Samych elektrozaczepów mamy kilkadziesiąt typów. Tutaj też sprzedajemy produkty najlepszych dostawców, w tym firm BIRA, JiS, MCM, Scot i Jantek.
W ofercie i-dom24. pl są także inne systemy technicznej ochrony mienia, w tym systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz monitoring wizyjny. Ofertę uzupełnia sprzęt do instalacji antenowych oraz systemy konferencyjne i sprzęt do systemów nagłośnienia PA (100V).

Szczegóły strony i-dom24.pl:

Komentarze do strony: i-dom24.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę i-dom24.pl

I-dom24.pl - domofony i wideodomofony
I-dom24.pl - domofony i wideodomofony
I-dom24.pl - domofony i wideodomofony
-