Dodano dnia: 19.04.2011 o godz: 17:42 | Numer ID: 2033
Link nie działa/spam ?

Księgarnia internetowa

Oficyna Wydawnicza "Impuls" to umiejscowione w Krakowie wydawnictwo i księgarnia mające w swej ofercie publikacje z przedziału nauk społecznych: psychiatrii, pedagogiki, logopedii, oraz: poradniki dla rodziców i nauczycieli czy projekty muzyczne. Poza tym posiadamy kompleksowy cykl wydawniczy zawierający: bajki dla dzieci, poradniki popularnonaukowe, a także jesteśmy otwarci na wieloetapową redakcję i korektę książek, druk i oprawę oraz archiwizację dzieł.

Cenimy sobie poważanie u klientów dlatego chcemy zawierać powiązania jedynie z odpowiedzialnymi magazynami i wydawnictwami wobec czego jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i nieryzykowną wysyłkę naszych książek. Z teraźniejszą ofertą oficyny można zapoznać się na łamach "Wydawcy" lub "Magazynu Literackiego Książki". Doceniając zaangażowanie oraz kwalifikacje pracowników, atrakcyjne warunki współpracy i pomoc w dystrybucji książek; mnóstwo biur, instytucji, zgromadzeń i osób prywatnych dokonuje w "Impulsie" zamówienia wydawnicze takie jak: prezentacje jubileuszowe, konferencyjne, prace magisterskie, habilitacyjne itp.

Mamy nadzieję, że mnóstwo czytelników zaufa naszym słowom i będzie naszymi klientami, a może także zasilą coraz większe grono twórców ogłaszających u nas swe utwory. Należy bowiem kształcić swą fascynację jaką jest pisanie i niepisać tylko jak to się opowiada potocznie "do szuflady".

Szczegóły strony www.impulsoficyna.com.pl:

Komentarze do strony: www.impulsoficyna.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.impulsoficyna.com.pl

Księgarnia internetowa
Księgarnia internetowa
Księgarnia internetowa
-