Dodano dnia: 07.07.2015 o godz: 14:29 | Numer ID: 7206
Link nie działa/spam ?

Piaskowanie powierzchni - Womax Śląsk

Technologia piaskowania jest tanią i skuteczną metodą renowacji powierzchni budynków za pomocą której można małym kosztem przywrócić jej pierwotny świeży blask.
Usługi piaskowania mają swoje bogate zastosowanie także w renowacji części pojazdów, a także elementów maszyn, urządzeń oraz konstrukcji z różnych materiałów.
Firma Womax uważa za najważniejszą rękojmię swojego sukcesu wysoką jakość usług piaskowania i hydro piaskowania, zatem właśnie dlatego zatrudniamy odpowiednio przeszkolonych i umotywowanych pracowników, dla których zadowolenie zleceniodawców jest na wagę złota.
Kierując się jedynie takimi zasadami można żywić nadzieję na rozwinięcie długotrwałej współpracy w przyszłości i realizację wielu kolejnych zleceń w późniejszym terminie. Renoma dla takiego przedsiębiorstwa jak nasze jest niezwykle istotna, bo to dzięki niej mamy tyle sukcesów, wszyscy zdajemy sobie sprawę jak korzystne jest wzajemne polecanie przez zadowolonych klientów. Dla naszego przedsiębiorstwa nie ma pobocznych zleceń, każdą usługę traktujemy na równi.
Nasza firma posiada wysokiej klasy sprzęt do hydro-piaskowania i zabezpieczania powierzchni przed późniejszym zniszczeniem przez warunki meteorologiczne, przemysł i niechciane działania człowieka. Zabezpieczamy czyszczone powierzchnie przed niekorzystnym wpływem wilgoci, a także przed niepożądanym działaniom ludzi, takim jak graffiti. Prace zabezpieczające wykonujemy przy pomocy nowoczesnych trwałych, ale i bezpiecznych i wydajnych preparatów.
Nasz personel ma bogate doświadczenie we wszystkich rodzajach usług świadczonych klientom przez firmę Womax. Można w tym miejscu nadmienić przygotowanie załogi firmy w skutecznym usuwaniu graffiti z powierzchni nie zabezpieczonej powłoką anty graffiti, renowacji powierzchni z marmuru i innych czasem bardzo delikatnych materiałów.
Wartym podkreślenia jest również przygotowanie naszych pracowników do działań w miejscach w których nie sposób pracować bez specjalistycznego sprzętu, wymagających specjalnych umiejętności, dla przykładu możemy w tym miejscu wspomnieć rewitalizację bulwarów Wrocławia, gdzie prace realizowaliśmy z barek oraz za pomocą linek alpinistycznych.
Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia od klientów indywidualnych, biznesowych, samorządów, przedsiębiorstw komunalnych, oraz organizacji społecznych.
Działamy w południowej części Polski.
W przypadku gdy gabaryty piaskowanego elementu na to pozwalają, a dla zleceniodawcy jest w ten sposób wygodniej, jesteśmy przygotowani do realizacji usług piaskowania każe w siedzibie firmy Womax w Kamienicy Polskiej miejscowości położonej 17 kilometrów od Częstochowy w stronę Katowic.
Usługi realizujemy opierając się o zapisy umów jednorazowych ale również długoterminowych.
Odwiedź naszą stronę www i poznaj całą ofertą firmy Womax.

Szczegóły strony womax-piaskowanie.pl:

Komentarze do strony: womax-piaskowanie.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę womax-piaskowanie.pl

Piaskowanie powierzchni - Womax Śląsk
Piaskowanie powierzchni - Womax Śląsk
Piaskowanie powierzchni - Womax Śląsk
-