Dodano dnia: 13.09.2011 o godz: 21:40 | Numer ID: 2506
Link nie działa/spam ?

Śmieszne wpadki

Znasz już demotywatory oraz inne znane głupkowate portale z rozrywką, jednak zauważasz iż coraz częściej cię dręczą. Jak długo można oglądać duplikujące się wszędzie śmieszne demoty? Dobitnie czas na portal zawierający coś odlotowego.

W naszym portalu zobaczysz ciekawe oraz kreatywne spojrzenie na humor. Yafud.pl to serwis z humorystycznymi oraz zwykle strasznie nieszczęsnymi wpadkami wziętymi prosto z życia. Tekstowe demotywatory to nasz obłęd.

Parę razy dziennie są nowiusieńkie humorystyczne kawały prosto z życia. Czytający oddanie debatują odnośnie feralnych demotywatorów. Nierzadko głosy okazują się ostrzejsze niż historie.

Jedynie serwis Yafud nie oczekuje logowania. Zapewniamy tobie zupełną bezimienność. Dowolna osoba może dodać uwagę a także komiczne demotywatory bez potrzeby zakładania konta. Wskutek tego możemy się pochwalić nieustająco rosnącą zbiorowością stałych internautów. W przypadku gdy nie musisz się obawiać w każdej sekundzie zdołasz utworzyć profil z niepowtarzalnym avatarem oraz swoim tekstem plus wiele, wiele więcej.

Szczegóły strony www.yafud.pl:

Komentarze do strony: www.yafud.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.yafud.pl

Śmieszne wpadki
Śmieszne wpadki
Śmieszne wpadki
-