Dodano dnia: 14.02.2021 o godz: 10:49 | Numer ID: 12201
Link nie działa/spam ?

Tejpy

W 5elementum posiadamy wysokiej jakości tejpy na plecy. Taśmy kinezjologiczne na plecy to doskonały pomysł, gdy zmagamy się z bólem lub obrzękami pleców. Kinesiotaping pleców możemy wykonywać w momencie, gdy odczuwamy ból pleców (np. w odcinku piersiowym). Tejpy na plecy można naklejać w różny sposób. Zastosowanie kinesiotapingu podczas dolegliwości pleców, wspomaga wcześniej przeprowadzoną terapię i pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Tejpy na plecy mogą pozostawać na skórze nawet przez kilka dni. Dzięki czemu wywierają one na nasze ciało korzyści przez całą dobę. Tejpy znacznie przyspieszają proces gojenia urazów pleców i stanów zapalnych. Elastyczność plastrów sprawia, że przylegają one bezpośrednio do skóry i poruszają się wraz z ciałem podczas wykonywania ruchów. Tejpy wspomagają mięśnie podczas pracy i znacznie redukują ból, który związany jest z kontuzją. Wpływając tym samym na lepszą stabilizację pleców.

Zastosowanie tejpów na plecy w połączeniu z nakierowanym leczeniem fizjoterapeutycznym daje doskonałe efekty. Sprawia, że ból i obrzęk praktycznie znika.

Tejpy na plecy najlepiej nakleić u fizjoterapeuty. Fizjoterapeuta posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które potrzebne są do poprawnego przyklejenia plastrów.
Jak poprawnie nakleić tejpy na plecy?

Poniżej przedstawiamy jednak mały poradnik, który pokaże, jak z wykorzystaniem tejpów na plecy od 5elementum, poprawnie nakleić plastry by ukoić ból pleców w odcinku piersiowym kręgosłupa.

Przygotuj dwa plastry tej samej długości, które przykleisz wzdłuż kręgosłupa oraz jeden krótszy plaster, który nakleisz w poprzek kręgosłupa.

Oklejanie zacznij od przyklejenia bazy na mięśniu prostownik grzbietu. Następnie wykonaj lekki skłon w przód, delikatnie rozciągając mięśnie. Bez żadnego napięcia naklej taśmę. Drugą taśmę również naklej bez napięcia. Przetrzyj naklejony plaster dwukrotnie w celu aktywacji kleju i lepszego przylegania do skóry.

Kolejny plaster naklej analogicznie po drugiej stronie kręgosłupa.

Po ustaleniu miejsca, w którym ból jest najsilniejszy, poziomo, techniką więzadłową, doklej trzecią taśmę. Po aplikacji potrzyj plaster w celu aktywacji kleju i zwiększenia jego przylegania.

Poniżej znajdziecie Państwo taśmy kinezjologiczne na plecy, które rekomendujemy w 5elementum. eu! Zapraszamy do zakupów. Tejpy na plecy w 5elementum to gwarancja satysfakcji, a także zakupu produktu o najwyższej jakości.

Szczegóły strony 5elementum.eu:

Komentarze do strony: 5elementum.eu

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę 5elementum.eu

Tejpy
Tejpy
Tejpy
-