Dodano dnia: 02.10.2017 o godz: 13:31 | Numer ID: 9263
Link nie działa/spam ?

Zespół na wesele Antares - weselny klimat

Zespół muzyczny Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół Antares gra w całym kraju, a także zagranicą. Jest orkiestrą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i kompozytora, multiinstrumentalisty, producenta muzycznego, który profesjonalnie przygotował zespół Antares do występów artystycznych i czasem z nim gra na imprezach.
Zespół muzyczny Antares specjalizuje się w oprawie muzycznej imprez, najczęściej wesel, przygrywając do tańca covery znanych utworów z wielu okresów, przebojów, które gwarantują dobrą imprezę. Zespół Antares próbuje także swych sił, nagrywając własne piosenki. Przykładem tego jest autorska piosenka ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i świetnie sprawdziła się na imprezach weselnych. Zespół Antares obsługuje także imprezy anglojęzyczne.
Zespół Antares prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, prowadzi zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w pakiecie liczne zabawy, na wysokim poziomie, starannie wyselekcjonowane, z autorskimi zmianami, do wyboru przez Młodą Parę).
Grupa Antares służy również ofertą oprawy muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: karnawałowe, eventy firmowe, rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp. ), imprezy plenerowe – pikniki, festyny, studniówki, bale sylwestrowe, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, konferencje i inne.

Szczegóły strony antares.muzia.pl:

Komentarze do strony: antares.muzia.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę antares.muzia.pl

Zespół na wesele Antares - weselny klimat
Zespół na wesele Antares - weselny klimat
Zespół na wesele Antares - weselny klimat
-